Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

31 maj 2021 o 10:26

napisał:

Proszę o wyjaśnienie
czy jeżeli firma uzyskała certyfikat ISO 14001 oraz 9001 w zakresie "segregacji i przetwarzania odpadów" to należy złożyć wniosek aktualizacyjny w BDO?
Czy o taki rodzaj systemu jakości lub zarządzania środowiskowego chodzi w BDO?
Jeżeli tak, to gdzie tą informację umieścić w odpowiednim dziale np: ZSEIE, OPAKOWANIA, czy w informacjach szczegółowych miejsca prowadzenia działalności "INFORMACJE O WDROŻONYM SYSTEMIE JAKOŚCI, SYSTEMIE ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO ALBO O ICH BRAKU" ?


Sam jestem ciekaw czego dotyczy ten zapis....?

F4odpowiedz

Gość

31 maj 2021 o 11:48

napisał:


napisał:


Proszę o wyjaśnienie
czy jeżeli firma uzyskała certyfikat ISO 14001 oraz 9001 w zakresie "segregacji i przetwarzania odpadów" to należy złożyć wniosek aktualizacyjny w BDO?
Czy o taki rodzaj systemu jakości lub zarządzania środowiskowego chodzi w BDO?
Jeżeli tak, to gdzie tą informację umieścić w odpowiednim dziale np: ZSEIE, OPAKOWANIA, czy w informacjach szczegółowych miejsca prowadzenia działalności "INFORMACJE O WDROŻONYM SYSTEMIE JAKOŚCI, SYSTEMIE ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO ALBO O ICH BRAKU" ?



Sam jestem ciekaw czego dotyczy ten zapis....?



pytając o to kiedyś na chacie otrzymałam odpowiedź (dosłownie) "Jeśli będzie pani miała taki system to będzie pani wiedziała, że o to chodzi" :D

F4odpowiedz

Gość

02 czerwiec 2021 o 13:00

Witam
Mamy zakład pogrzebowy i chcę złożyć wniosek aktualizacyjny na odpad 18 01 03* który dział mam we wniosku wypełnić

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

02 czerwiec 2021 o 14:21

napisał:

Witam
Mamy zakład pogrzebowy i chcę złożyć wniosek aktualizacyjny na odpad 18 01 03* który dział mam we wniosku wypełnić


Dział 12

F4odpowiedz

Gość

09 czerwiec 2021 o 07:57

Witam, czy ktoś orientuje się, ile trwa rozpatrzenie wniosku aktualizacyjnego w UM Województwa Mazowieckiego? Standardowo do 30 dni, czy ten termin  wydłuża się albo może jest krótszy?

F4odpowiedz

Gość

14 czerwiec 2021 o 13:03

Witam
Kto pomoże i podpowie który dział trzeba uzupełnić we wniosku aktualizacyjnym mamy składowisko odpadów gdzie są zbierane odpady azbestowe na kwaterze oraz mamy PZ na zbieranie odpadów i odzysk.

F4odpowiedz

Gość

15 czerwiec 2021 o 12:33

napisał:

Witam, czy ktoś orientuje się, ile trwa rozpatrzenie wniosku aktualizacyjnego w UM Województwa Mazowieckiego? Standardowo do 30 dni, czy ten termin  wydłuża się albo może jest krótszy?



Przedłuża się, trzeba do nich dzwonić po upływie 30 dni i prosić o rozpatrzenie wniosku. 
F4odpowiedz

Gość

23 sierpień 2021 o 13:34

napisał:

Nie wiem czy Państwo zauważyli, ale w BDO po akceptacji wniosku aktualizacyjnego przez Urząd Marszałkowski wyskakuje w prawym górnym rogu koperta, żeby odczytać wiadomość należy pierw potwierdzić przyjęcie wiadomości. 


Gdzie potwierdzam przyjecie wiadomości. W BDO czy na skrzynce odbiorczej E-mail?

F4odpowiedz

Gość

23 sierpień 2021 o 14:24

napisał:


napisał:


Nie wiem czy Państwo zauważyli, ale w BDO po akceptacji wniosku aktualizacyjnego przez Urząd Marszałkowski wyskakuje w prawym górnym rogu koperta, żeby odczytać wiadomość należy pierw potwierdzić przyjęcie wiadomości. 



Gdzie potwierdzam przyjecie wiadomości. W BDO czy na skrzynce odbiorczej E-mail?




po kliknięciu na kopertę przechodzi się do skrzynki odbiorczej, należy klinąć wiadomość i potwierdzić odbiór żeby wyświetlić zawartość
F4odpowiedz

Gość

27 sierpień 2021 o 08:25

napisał:


napisał:




napisał:



Nie wiem czy Państwo zauważyli, ale w BDO po akceptacji wniosku aktualizacyjnego przez Urząd Marszałkowski wyskakuje w prawym górnym rogu koperta, żeby odczytać wiadomość należy pierw potwierdzić przyjęcie wiadomości. 




Gdzie potwierdzam przyjecie wiadomości. W BDO czy na skrzynce odbiorczej E-mail?








po kliknięciu na kopertę przechodzi się do skrzynki odbiorczej, należy klinąć wiadomość i potwierdzić odbiór żeby wyświetlić zawartość

Niestety po kliknięciu koperty i potwierdzeniu odbioru bardzo często okazuje się, że w środku nic nie ma - i co wtedy. W BDO nie ma funkcji odpowiedzi na tą wiadomość, czy poproszenia o wyjaśnienia?????

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter