Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

26 luty 2021 o 13:00


Ja miałam ten sam problem i używam Microsoft Edge i dopiero na tej przeglądarce działa

napisał:



BARDZO PROSZĘ O POMC   JUSZ DWA DNI NIEMOGĘ  OTWORZYC STRONY BDO  PO ZALOGOWANIU I WPISANIU KODU AUTORYZACYJNEGO KÓŁKO CAŁY CZAS SIĘ KRĘCI " WCZYTYWANIE'"  NA INFOLINIE NIE MORZNA SIĘ DODZWONIĆ .PROSZĘ O POMOC.







Może zmień przeglądarkę (teraz podobno na Mozilli działa lepiej), wyczyść ciasteczka i spróbuj raz jeszcze - to samo usłyszysz na infolinii




Usłyszałam to samo, że Mozilla jest wspierana przez dział techniczny a chrom po aktualizacji nie będzie odtwarzał wszystkiego, dodatkowo otrzymałam informację o wyczyszczeniu cookies, historii i ze wtedy powinno działac a najważniejsze to od nowa się zalogować to juzwgl powinno działac . No i niestety nie działa a Pani z Urzędu po otrzymaniu infromacji ze jednak nie działa napisala ... napewno wyczysciła Pani przeglądarkę .... ręce i wszystko inne opadło .... 



F4odpowiedz

Gość

26 luty 2021 o 13:30

Kolega dobrze podpowiada. Ja wcześniej też miałam problemy, ale obecnie nie mogę narzekać. Może spróbuj na innym kompie lub masz problemy z łączem. Ostatecznie pozostaje informatyk. Powodzenia

F4odpowiedz

Gość

02 marzec 2021 o 14:56

Po zalogowaniu pojawia się na głównej stronie BDO taka informacja, którą zawsze olewam, ale w sumie moze robię błąd:


"Czy chcesz przypisać konto podmiotu do użytkownika (moje imię i nazwisko)?Wykonanie tej czynności spowoduje powiązanie zalogowanego przez Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej użytkownika z kontem podmiotu zarejestrowanego w BDO. Potrzebny będzie login (numer rejestrowy podmiotu) oraz hasło.


PRZYPISZ KONTO PODMIOTU"


Robiliście cos z tym??
Jestem użytkownikiem głównym....
F4odpowiedz

Gość

02 marzec 2021 o 19:00

napisał:


Po zalogowaniu pojawia się na głównej stronie BDO taka informacja, którą zawsze olewam, ale w sumie moze robię błąd:




"Czy chcesz przypisać konto podmiotu do użytkownika (moje imię i nazwisko)?Wykonanie tej czynności spowoduje powiązanie zalogowanego przez Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej użytkownika z kontem podmiotu zarejestrowanego w BDO. Potrzebny będzie login (numer rejestrowy podmiotu) oraz hasło.



PRZYPISZ KONTO PODMIOTU"





Robiliście cos z tym??
Jestem użytkownikiem głównym....

Nie, po prostu możesz być uzytkownikiem głownym w kilku podmiotach i możesz sobie w tym miejscu "dopisać" drugą firmą jeśli masz jej dane do logowania, które otrzymała z uRzędu.


F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2021 o 07:20

Witam, czy po otrzymaniu nowego pozwolenia zintegrowanego dla instalacji komunalnej, należy dokonać wniosku aktualizacyjnego w BDO czy zajmuję się tym UM?

F4odpowiedz

Gość

09 marzec 2021 o 18:20

napisał:

Witam, czy po otrzymaniu nowego pozwolenia zintegrowanego dla instalacji komunalnej, należy dokonać wniosku aktualizacyjnego w BDO czy zajmuję się tym UM?


Można żlożyć wniosek aktualizacyjny lub czekać  na wpis z urzędu.

F4odpowiedz

Gość

18 marzec 2021 o 08:43

Witam, 
otrzymaliśmy nową decyzję na wytwarzanie odpadów, wcześniejsza straciła ważność. W związku z tym będziemy składać wniosek aktualizacyjny w systemie BDO. Czy po złożeniu wniosku będzie można wystawić KPO i przekazywać odpady do utylizacji, czy trzeba czekać na jego rozpatrzenie i aktualizację zmian przez UM?

F4odpowiedz

Gość Iwona

01 kwiecień 2021 o 14:10

Witam

nie mogę zapisać  i wysłać danych we wniosku aktualizacyjnym,mogę wprowadzić dane ale nic po za tym jakaś rada ?
pozdrawiam

F4odpowiedz

Gość

01 kwiecień 2021 o 23:44

Witam,

Od trzech miesięcy nie możemy  zmienić danych firmy w BDO. Wniosku  aktualizacyjnego  w BDO nie da się złożyć. Cały czas komunikat "istnieje wniosek nie wysłany". Pomoc techniczna nie odpowiada. Nie wiadomo do kogo pisać pisma .To wszystko wygląda na celowe blokowanie. To nie jest normalne, że ten sam system jednym pozwala na złożenie wniosku, a innym nie. 

F4odpowiedz

Eugeniusz BDO

Liczba postów: 67

Od: 07.10.2020

02 kwiecień 2021 o 07:32

napisał:

Witam,

Od trzech miesięcy nie możemy  zmienić danych firmy w BDO. Wniosku  aktualizacyjnego  w BDO nie da się złożyć. Cały czas komunikat "istnieje wniosek nie wysłany". Pomoc techniczna nie odpowiada. Nie wiadomo do kogo pisać pisma .To wszystko wygląda na celowe blokowanie. To nie jest normalne, że ten sam system jednym pozwala na złożenie wniosku, a innym nie. 



Komunikat "wniosek niewysłany" oznacza, że dla Twojego podmiotu (firmy) jest utworzony Wniosek Roboczy (tam są dwie zakładki - robocze i złożone). Jeśli Ty nie widzisz wniosku w zakładce Robocze, to znaczy że ma go utworzony inny użytkownik (główny, albo podrzędny - nie ma znaczenia, każdy ma możliwość utworzenia wniosku). Musisz popytać u siebie w firmie i poprosić niech ludzie sprawdzą moduł Wnioski i usuną tą wersję roboczą. Wtedy będziecie mogli utworzyć nowy wniosek.
Jak masz np. kilkudziesięciu użytkowników i nie da rady się dowiedzieć, kto ma utworzony wniosek w wersji roboczej - to napisz do BDO. W tym akurat są w stanie dość szybko pomóc.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter