Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

08 kwiecień 2021 o 14:35

napisał:


napisał:




napisał:



Dzień dobry,
czy każdy użytkownik główny może składać wnioski aktualizacyjne, czy należy mieć Pełnomocnictwo?







https://odpady-help.pl/porady/jak-zlozyc-wniosek-o-aktualizacje-wpisu-do-rejestru-bdo
trzeba mieć pełnomocnictwo







Czy jest możliwe , aby użytkownik głowny przygotował wniosek w formie roboczej, a Dyrektor firmy tylko przesłał? 



Pod warunkiem że Dyrektor z poziomu swojego konta widzi wniosek roboczy (co wcale nie jest oczywiste w BDO)

F4odpowiedz

Gość

08 kwiecień 2021 o 14:36

napisał:

A jeśli miałam pozwolenie na wytwarzanie, które wygasło w zeszłym roku powinnam dokonac aktualizacji działu XI? Usunąc to pozwolenie? , bo generalnie to są tam daty obowiązywania ale z drugiej strony nie podlegam już wpisowi z Urzędu



Macie nowe pozwolenie ?
F4odpowiedz

Gość

09 kwiecień 2021 o 12:40

napisał:


napisał:






Witam








nie mogę zapisać  i wysłać danych we wniosku aktualizacyjnym,mogę wprowadzić dane ale nic po za tym jakaś rada ?


pozdrawiam













Logujesz się z konta użytkownika głównego ?
Czy pojawia się jakiś komunikat?

z konta użytkownika głównego, nie ma żadnego komunikatu w tamtym roku jeszcze mogłam  zrobić i wysłać wniosek
F4odpowiedz

Gość

12 kwiecień 2021 o 12:54

napisał:


napisał:




napisał:









Witam













nie mogę zapisać  i wysłać danych we wniosku aktualizacyjnym,mogę wprowadzić dane ale nic po za tym jakaś rada ?



pozdrawiam















Logujesz się z konta użytkownika głównego ?
Czy pojawia się jakiś komunikat?


z konta użytkownika głównego, nie ma żadnego komunikatu w tamtym roku jeszcze mogłam  zrobić i wysłać wniosek


W takiej sytuacji dzwoń  do Urzędu Marszałkowskiego niech sprawdzą jakie wnioski wiszą na waszym BDO - może jeszcze czegoś nie klepnęli. Jeśli tam jest wszystko w porządku to musisz się kontaktować z pomocą techniczną BDO  - troche dziwne że nie ma komunikatu

F4odpowiedz

Gość

12 kwiecień 2021 o 14:43

napisał:


napisał:




napisał:






napisał:












Witam



















nie mogę zapisać  i wysłać danych we wniosku aktualizacyjnym,mogę wprowadzić dane ale nic po za tym jakaś rada ?




pozdrawiam























Logujesz się z konta użytkownika głównego ?
Czy pojawia się jakiś komunikat?



z konta użytkownika głównego, nie ma żadnego komunikatu w tamtym roku jeszcze mogłam  zrobić i wysłać wniosek





W takiej sytuacji dzwoń  do Urzędu Marszałkowskiego niech sprawdzą jakie wnioski wiszą na waszym BDO - może jeszcze czegoś nie klepnęli. Jeśli tam jest wszystko w porządku to musisz się kontaktować z pomocą techniczną BDO  - troche dziwne że nie ma komunikatu



dzięki za pomoc

F4odpowiedz

Gość

12 kwiecień 2021 o 15:12

napisał:


nap



Zadzwoń do Urzędu Marszałkowskiego. Miałam podobny problem, okazało się że urzędnik nie ,,klepnoł" skutecznie wcześniejszego wniosku, w efekcie nie mogłam złożyć kolejnego wniosku aktualizacyjnego. Samo BDO działa dziwnie więc może i w Twoim przypadku UM rozwiąże sprawę. Jeśli nie to dla bezpieczeństwa złożyć pismo do Urzędu Marszałkowskiego opisujące sytuacje i podające prawidłowe dane- tak aby mieć tzw dupochron 




Ja mam za każdym razem taki problem i muszę wysyłać maila z prośbą do UM o akceptację wniosku...
F4odpowiedz

Gość

13 kwiecień 2021 o 12:15

napisał:

Witam, 
otrzymaliśmy nową decyzję na wytwarzanie odpadów, wcześniejsza straciła ważność. W związku z tym będziemy składać wniosek aktualizacyjny w systemie BDO. Czy po złożeniu wniosku będzie można wystawić KPO i przekazywać odpady do utylizacji, czy trzeba czekać na jego rozpatrzenie i aktualizację zmian przez UM?




F4odpowiedz

Gość

27 kwiecień 2021 o 14:15

Dzień dobry,

Próbowałem złożyć po raz kolejny wniosek aktualizacyjny i wyskoczył mi komunikat, że wszystkie MPD muszą mieć wypełnione przynajmniej jedną tabelę. Sprawdziłem - wszystkie MPD takie założenia spełniają jednak wniosek nie idzie. Czy ktoś z Państwa ma taki sam problem ?

F4odpowiedz

Gość

27 kwiecień 2021 o 14:49

napisał:



Dzień dobry,



Próbowałem złożyć po raz kolejny wniosek aktualizacyjny i wyskoczył mi komunikat, że wszystkie MPD muszą mieć wypełnione przynajmniej jedną tabelę. Sprawdziłem - wszystkie MPD takie założenia spełniają jednak wniosek nie idzie. Czy ktoś z Państwa ma taki sam problem ?





U mnie tak pokazało gdyu przy jednym MPD nie miałam nic zaznaczonego przy pytaniu czy jest wprowadzony system jakości (zaraz na samym poczatku)

F4odpowiedz

Gość

12 maj 2021 o 08:56

Witam, przy zmianie nazwy firmy we wniosku aktualizacyjnym i rozpatrzeniu wniosku przez urząd nazwa firmy zmieniła się automatycznie na wszystkich dokumentach od początku działania w BDO a nie od faktycznego momentu zmiany nazwy firmy... czy da się coś z tym zrobić?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter