Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

18 luty 2021 o 09:24

napisał:


napisał:


Witam, czy składając wniosek aktualizacyjny w systemie BDO, wymagane jest uiszczenie opłaty rejestrowej?





W roku w którym została uiszczona opłata rejestrowa nic takiego nie jest wymagane


Generując formularz do wysłania jest informacja o przesłaniu potwierdzenia wniesienia opłaty rejestrowej. Opłaciliśmy już opłatę roczną za BDO i nie wiem czy mamy płacić kolejną. 
F4odpowiedz

Gość

18 luty 2021 o 16:16

napisał:


napisał:




napisał:



Witam, czy składając wniosek aktualizacyjny w systemie BDO, wymagane jest uiszczenie opłaty rejestrowej?







W roku w którym została uiszczona opłata rejestrowa nic takiego nie jest wymagane




Generując formularz do wysłania jest informacja o przesłaniu potwierdzenia wniesienia opłaty rejestrowej. Opłaciliśmy już opłatę roczną za BDO i nie wiem czy mamy płacić kolejną. 

Dołączcie  dowód wniesienia  opłaty rocznej

F4odpowiedz

Gość

19 luty 2021 o 14:06

Witajcie.Jesteśmy przedsiębiorstwem którego nie obowiazuje opłata rejestrowa ani roczna.Składając wniosek aktualizacyjny(dodane nowe miejsce działalnosci) system prosi o załączenie potwierdzenia  wpłaty opłaty rejestrowej. Nic bez tego nie da rady zdziałac dalej, wniosku aktualizacyjnego nie moge wysłac .O co chodzi?

F4odpowiedz

Gość

19 luty 2021 o 21:36

napisał:


Witam,

otrzymałam na e-mail służbowy wiadomość od pracownika UM z inf., że zawiadamiam

o dokonanej aktualizacji wniosku w

Bazie Danych o Odpadach.
Weszłam na konto w BDO, kliknęłam w ikonkę "koperty" aby sprawdzić wiadomość, potwierdziłam jej odczytanie, po czym pojawił się komunikat:

"Szanowni Państwo!


Aby zapoznać się z treścią dokumentu prosimy wybrać plik w załączniku. W przypadku gdy plik został załączony w formacie ZIP prosimy o pobranie i rozpakowanie dokumentu." 

Niestety nigdzie nie ma załącznika. Ktoś spotkał się z podobną sytuacją?. 

Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.





Ja miałam taką sytuację. Dzwoniłam do BDO i powiedzieli, że zajmą się tematem. Upłynęło kilka miesięcy  i nic . Nie ma żadnej odpowiedzi.

F4odpowiedz

Gość

21 luty 2021 o 13:19

Ja sie kiedyś dowiedziałam , że jeśli wniosek aktualizacyjny jest zaakceptowany to przychodzi taka właśnie "pusta" wiadomość. 

F4odpowiedz

Gość

21 luty 2021 o 21:27

napisał:

Witajcie.Jesteśmy przedsiębiorstwem którego nie obowiazuje opłata rejestrowa ani roczna.Składając wniosek aktualizacyjny(dodane nowe miejsce działalnosci) system prosi o załączenie potwierdzenia  wpłaty opłaty rejestrowej. Nic bez tego nie da rady zdziałac dalej, wniosku aktualizacyjnego nie moge wysłac .O co chodzi?


Też bardzo proszę o podpowiedź, jak można to rozwiązać 

F4odpowiedz

Gość

23 luty 2021 o 10:59

napisał:


napisał:


Witajcie.Jesteśmy przedsiębiorstwem którego nie obowiazuje opłata rejestrowa ani roczna.Składając wniosek aktualizacyjny(dodane nowe miejsce działalnosci) system prosi o załączenie potwierdzenia  wpłaty opłaty rejestrowej. Nic bez tego nie da rady zdziałac dalej, wniosku aktualizacyjnego nie moge wysłac .O co chodzi?



Też bardzo proszę o podpowiedź, jak można to rozwiązać 



Ja sie wkurzyłam i w miejscu gdzie trzeba załączyć dowód opłaty rejestrowej wrzuciłam moje pełnomocnictwo i dowód opłaty skarbowej . Przynajmniej wniosek sie wysłał :-)

F4odpowiedz

Gość

24 luty 2021 o 12:45

napisał:


napisał:




napisał:



Witajcie.Jesteśmy przedsiębiorstwem którego nie obowiazuje opłata rejestrowa ani roczna.Składając wniosek aktualizacyjny(dodane nowe miejsce działalnosci) system prosi o załączenie potwierdzenia  wpłaty opłaty rejestrowej. Nic bez tego nie da rady zdziałac dalej, wniosku aktualizacyjnego nie moge wysłac .O co chodzi?




Też bardzo proszę o podpowiedź, jak można to rozwiązać 






Ja sie wkurzyłam i w miejscu gdzie trzeba załączyć dowód opłaty rejestrowej wrzuciłam moje pełnomocnictwo i dowód opłaty skarbowej . Przynajmniej wniosek sie wysłał :-)



Ja nic nie dołączam w tym miejscu i wniosek normalnie mogłam wysłać.

F4odpowiedz

Gość

24 luty 2021 o 14:05

A czy ktoś wie ile teraz trwa aktualizacja?Ile trzeba czekać na wprowadzenie zmian?

F4odpowiedz

Gość

24 luty 2021 o 16:33

napisał:

A czy ktoś wie ile teraz trwa aktualizacja?Ile trzeba czekać na wprowadzenie zmian?


Zależy od województwa  - pomorskie  praktycznie  na bieżąco   max do 3 dni

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter