Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

24 luty 2021 o 17:06

W śląskim nawet w 1 dzień załatwiają 

F4odpowiedz

Gość

24 luty 2021 o 18:15

BARDZO PROSZĘ O POMC   JUSZ DWA DNI NIEMOGĘ  OTWORZYC STRONY BDO  PO ZALOGOWANIU I WPISANIU KODU AUTORYZACYJNEGO KÓŁKO CAŁY CZAS SIĘ KRĘCI " WCZYTYWANIE'"  NA INFOLINIE NIE MORZNA SIĘ DODZWONIĆ .PROSZĘ O POMOC.

F4odpowiedz

Gość

24 luty 2021 o 20:12

napisał:

BARDZO PROSZĘ O POMC   JUSZ DWA DNI NIEMOGĘ  OTWORZYC STRONY BDO  PO ZALOGOWANIU I WPISANIU KODU AUTORYZACYJNEGO KÓŁKO CAŁY CZAS SIĘ KRĘCI " WCZYTYWANIE'"  NA INFOLINIE NIE MORZNA SIĘ DODZWONIĆ .PROSZĘ O POMOC.



Może zmień przeglądarkę (teraz podobno na Mozilli działa lepiej), wyczyść ciasteczka i spróbuj raz jeszcze - to samo usłyszysz na infolinii
F4odpowiedz

Gość

25 luty 2021 o 08:32

Mam pytanie odnośnie sprawozdania do BDO. Jeżeli mam dwa rodzaje odpadów : pierwszy rodzaj to starta podczas produkcji np. butelka PET folia itp to wpisuje go jako odpad powstający w instalacji? , a drugi  "opakowania" w rozumieniu jako odpad, bo np. po wodzie przeterminowanej to wpisuje jako odpad poza instalacją? Wszystko jest zarejestrowane jako kod odpadu 150102 czy w sprawozdaniu mam rozdzielić powyższe na odpad poza instalacją i w instalacji czy wszystko podpiąć pod jeden rodzaj?

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

25 luty 2021 o 08:38

napisał:

Mam pytanie odnośnie sprawozdania do BDO. Jeżeli mam dwa rodzaje odpadów : pierwszy rodzaj to starta podczas produkcji np. butelka PET folia itp to wpisuje go jako odpad powstający w instalacji? , a drugi  "opakowania" w rozumieniu jako odpad, bo np. po wodzie przeterminowanej to wpisuje jako odpad poza instalacją? Wszystko jest zarejestrowane jako kod odpadu 150102 czy w sprawozdaniu mam rozdzielić powyższe na odpad poza instalacją i w instalacji czy wszystko podpiąć pod jeden rodzaj?


Osobno wpisujemy dla instalacji i osobno poza instalacją.
F4odpowiedz

Gość

25 luty 2021 o 08:50

napisał:


napisał:


Mam pytanie odnośnie sprawozdania do BDO. Jeżeli mam dwa rodzaje odpadów : pierwszy rodzaj to starta podczas produkcji np. butelka PET folia itp to wpisuje go jako odpad powstający w instalacji? , a drugi  "opakowania" w rozumieniu jako odpad, bo np. po wodzie przeterminowanej to wpisuje jako odpad poza instalacją? Wszystko jest zarejestrowane jako kod odpadu 150102 czy w sprawozdaniu mam rozdzielić powyższe na odpad poza instalacją i w instalacji czy wszystko podpiąć pod jeden rodzaj?



Osobno wpisujemy dla instalacji i osobno poza instalacją.



dziękuję za odp. W takiej sytuacji, jeżeli wszystkie powyższe odpady z tworzyw sztucznych są przekazywane jednej firmie na recykling w ewidencji odpadów jako jedno np. 15 ton i w sprawozdaniu rozdzielę tą wartość( przez przeliczenie ), że odpad poza instalacją to np.  5 t  a pozostałe 10 to w instalacji czy to będzie w porządku?
F4odpowiedz

Gość

25 luty 2021 o 12:43

napisał:


napisał:




napisał:



Mam pytanie odnośnie sprawozdania do BDO. Jeżeli mam dwa rodzaje odpadów : pierwszy rodzaj to starta podczas produkcji np. butelka PET folia itp to wpisuje go jako odpad powstający w instalacji? , a drugi  "opakowania" w rozumieniu jako odpad, bo np. po wodzie przeterminowanej to wpisuje jako odpad poza instalacją? Wszystko jest zarejestrowane jako kod odpadu 150102 czy w sprawozdaniu mam rozdzielić powyższe na odpad poza instalacją i w instalacji czy wszystko podpiąć pod jeden rodzaj?


Tak, będzie ok. Podobnie powinno byc w karcie ewidencji. 

Osobno wpisujemy dla instalacji i osobno poza instalacją.







dziękuję za odp. W takiej sytuacji, jeżeli wszystkie powyższe odpady z tworzyw sztucznych są przekazywane jednej firmie na recykling w ewidencji odpadów jako jedno np. 15 ton i w sprawozdaniu rozdzielę tą wartość( przez przeliczenie ), że odpad poza instalacją to np.  5 t  a pozostałe 10 to w instalacji czy to będzie w porządku?




F4odpowiedz

Gość

25 luty 2021 o 14:01

napisał:


napisał:


A czy ktoś wie ile teraz trwa aktualizacja?Ile trzeba czekać na wprowadzenie zmian?



Zależy od województwa  - pomorskie  praktycznie  na bieżąco   max do 3 dni




No to macie super, ja ponad tydzień czekam i cisza(mazowieckie)....A w kolejce czeka nowy wniosek i mam blokadę...
F4odpowiedz

Gość

25 luty 2021 o 17:07

napisał:


napisał:


BARDZO PROSZĘ O POMC   JUSZ DWA DNI NIEMOGĘ  OTWORZYC STRONY BDO  PO ZALOGOWANIU I WPISANIU KODU AUTORYZACYJNEGO KÓŁKO CAŁY CZAS SIĘ KRĘCI " WCZYTYWANIE'"  NA INFOLINIE NIE MORZNA SIĘ DODZWONIĆ .PROSZĘ O POMOC.





Może zmień przeglądarkę (teraz podobno na Mozilli działa lepiej), wyczyść ciasteczka i spróbuj raz jeszcze - to samo usłyszysz na infolinii


Usłyszałam to samo, że Mozilla jest wspierana przez dział techniczny a chrom po aktualizacji nie będzie odtwarzał wszystkiego, dodatkowo otrzymałam informację o wyczyszczeniu cookies, historii i ze wtedy powinno działac a najważniejsze to od nowa się zalogować to juzwgl powinno działac . No i niestety nie działa a Pani z Urzędu po otrzymaniu infromacji ze jednak nie działa napisala ... napewno wyczysciła Pani przeglądarkę .... ręce i wszystko inne opadło .... 
F4odpowiedz

Gość

25 luty 2021 o 17:09

napisał:


napisał:




napisał:



A czy ktoś wie ile teraz trwa aktualizacja?Ile trzeba czekać na wprowadzenie zmian?




Zależy od województwa  - pomorskie  praktycznie  na bieżąco   max do 3 dni


W podlaskim po miesiącu otrzymałam informacje aby uzupelnić braki 




No to macie super, ja ponad tydzień czekam i cisza(mazowieckie)....A w kolejce czeka nowy wniosek i mam blokadę...



F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter