Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

01 kwiecień 2021 o 07:48

napisał:

Działa Wam BDO, czy tylko ja mam jakiś problem. Nie mogę wybrać miejsca prowadzenia działalności, a na stronie BDO brak informacji o awarii...CO ROBIĆ? Zatrzymać śmieciarki na bazie czy wydrukować papierowe KPO?



ja mam ten sam problem, aż się przeraziłam gdzie wszystkie dane
F4odpowiedz

Gość

01 kwiecień 2021 o 08:03

Haha u mnie też system nie działa. Po wybraniu podmiotu brak możliwości wybrania miejsca prowadzenia działalności. Oczywiście na stronie nic nie ma o awarii ;p

F4odpowiedz

Nadzieja

01 kwiecień 2021 o 08:07

Mam nadzieje, że to wszystko szlag trafi. I tak miałem tam straszny burdel w tym całym śmiesznym systemie, myślę że nie tylko ja.

F4odpowiedz

Gość

01 kwiecień 2021 o 08:08

napisał:


napisał:


Działa Wam BDO, czy tylko ja mam jakiś problem. Nie mogę wybrać miejsca prowadzenia działalności, a na stronie BDO brak informacji o awarii...CO ROBIĆ? Zatrzymać śmieciarki na bazie czy wydrukować papierowe KPO?





Spróbuj wyczyścić historie w przeglądarce + ciasteczka. U mnie po około kilku miesiącach pracy w systemie BDO bez czyszczenia historii przeglądarki też system nie chce chodzić. Dopiero po wyczyszczeniu jest wszystko OK. BDO to bardzo specyficzny system ;p



Dziękuję, pomogło. 
F4odpowiedz

Gość

01 kwiecień 2021 o 08:11

U mnie tak samo - brak możliwości wyboru miejsca działalności, po odświeżeniu strony niby się pojawia ale zaraz mnie wyrzuca do wyboru podmiotu. Do tego jeszcze mam problem z alertem powiadomienia na skrzynce - pokazuje, że mam 18 nowych wiadomości a w środku nic nowego. I ten alert dzisiaj raz jest raz nie go nie ma, może rzeczywiście są jakieś prace techniczne ......

F4odpowiedz

Gość

01 kwiecień 2021 o 08:21

U mnie to samo, wszystkie przeglądarki jakie mam. Zalogowałam się i nie mogę wybrać miejsca prowadzenia działalności. 

F4odpowiedz

Gość

01 kwiecień 2021 o 08:33

napisał:


napisał:




napisał:



Działa Wam BDO, czy tylko ja mam jakiś problem. Nie mogę wybrać miejsca prowadzenia działalności, a na stronie BDO brak informacji o awarii...CO ROBIĆ? Zatrzymać śmieciarki na bazie czy wydrukować papierowe KPO?







Spróbuj wyczyścić historie w przeglądarce + ciasteczka. U mnie po około kilku miesiącach pracy w systemie BDO bez czyszczenia historii przeglądarki też system nie chce chodzić. Dopiero po wyczyszczeniu jest wszystko OK. BDO to bardzo specyficzny system ;p







Dziękuję, pomogło. 

Udało się wystawić tylko jedno KPOK, po czym system znowu się zablokował:(

F4odpowiedz

Gość

01 kwiecień 2021 o 15:45

Tez doświadczyłam dziś awarii, u mnie wyjątkowo podziałało to ze logowałam się przez kartę incognito wtedy chodził bez problemu. Najwidoczniej BDO, widząc co się dzieje, woli działać w ukryciu :D

F4odpowiedz

Gość

02 kwiecień 2021 o 11:11

Czy kara za nieosiagniecie poziomu to 270 zł (tyle ile za 2019 r.) + 103,4 (komunikat prezesa gł. urzedu statystycznego- średnioroczny wskaźnik cen towaró i usług ?)= 373,40 zł?
Czyli  kara 373,40 zł / Mg dobrze liczę ??

F4odpowiedz

Gość

12 kwiecień 2021 o 12:50

Witam.
Pytanie do skupów złomu stalowego. Czy przyjmując złom od osoby prywatnej wciągacie go na ewidencję w zakładce ODPADY KOMUNALNE czy w ODPADY ? Jak później wystawiacie karty przekazania (te na drogę dla transportującego) ? Ściągacie go ze stanu z jednego i drugiego magazynu pisząc po dwie karty w przypadku małej ilości na jednym z nich ? Mam właśnie zrobić korektę (nie podałem wszystkich kodów) i wszystko mam w zakładce ODPADY, nie wiem teraz ile złomu od prywatnych zostało przekazanych. Istny obłęd. Co to jest dokładnie odpad komunalny ?

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter