Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

30 styczeń 2023 o 09:19

napisał:


napisał:


Czy do poziomu składowania odpadów należy również wliczyć odpady komunalne budowlane? Przekazane do składowania jak i w sumie wszystkich odpadów które przekazano do składowania? 





Odpady  budowlane to nie odpady komunalne 


Nie, tylko odpady z 15 i 20.
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2023 o 10:14

Dzień dobry, ponawiam swoje pytanie:
proszę
o pomoc. Sprawozdanie zbierającego odpady komunalne. W którym dziale
wykazać odpady zmagazynowane na koniec 2021 roku, które zostały
przekazane do zagospodarowania w 2022 r.?

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2023 o 11:08

napisał:

Czy tylko ja mam problem z zuzupełnieniem informacji o zagosodarowaniu odpadów w przypadku wywzou ich za granice? Uzupełniam wszystkie możliwe informacje a dostaje komunikat że zapis się nie powiódł



Chyba kontakt do obsługujących BDO pozostaje lub ewentualnie jeśli nie mamy na to czasu można dopisać w UWAGACH dokładne informacje.
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2023 o 11:42

Dzień dobry, czy w sprawozdaniu z PSZOK w Dziale VI wpisujemy również odpady budowlane? Bardzo proszę o odpowiedz

F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2023 o 14:29

napisał:

Czy tylko ja mam problem z zuzupełnieniem informacji o zagosodarowaniu odpadów w przypadku wywzou ich za granice? Uzupełniam wszystkie możliwe informacje a dostaje komunikat że zapis się nie powiódł



nie mam problemu
F4odpowiedz

Gość

30 styczeń 2023 o 17:40

Mam pytanie do znawców tematu. Czego może dotyczyć INFORMACJA O ZEBRANYCH ODPADACH BUDOWLANYCH I ROZBIÓRKOWYCH w sprawozdaniu o odpadach komunalnych (DZIAŁ II). Czy chodzi o odpady zbierane w myl definicji z ustawy o odpadach. Czy w mysl definicji z jakiejs innej ustawy. Czy chodzi tylko o zebrane odpady na teren do tymczasowego magazynowania odpadów. Czy także o te, zebrane (przyjęte) na teren do przetwarzania odpadów. Od kogo te odpady mają pochodzić - ze źródeł komunalnych. Czy z jakichkolwiek źródeł. Kto wie? 

F4odpowiedz

Gość

01 luty 2023 o 08:04

czy jeśli ktoś wykreślił się z RDR w 2022 r. to ma obowiązek składania sprawozdania do wójta do 31 stycznia br. ? 

F4odpowiedz

Gość

01 luty 2023 o 18:50

napisał:

czy jeśli ktoś wykreślił się z RDR w 2022 r. to ma obowiązek składania sprawozdania do wójta do 31 stycznia br. ? 



Tak
F4odpowiedz

Gość

02 luty 2023 o 09:06

Czy każdy podmiot powinien składać raporty do KOBIZE? 

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter