Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

16 marzec 2021 o 11:11

Witam,

W jakim dziale firma ZBIERAJĄCA zawiera w sprawozdaniu do wójta/burmistrza/prezydenta miasta MAGAZYNY ZA POPRZEDNI ROK?
F4odpowiedz

Gość

16 marzec 2021 o 13:19

napisał:


napisał:






Witam








mam pozwolenie na przetwarzanie i  wytwarzanie odpadów,  czy wypełniam dział 12 zbieranie odpadów chodzi czy mam tam wpisać ile przyjęłam odpadów w 2020r czy jak nie mam pozwolenia to tylko wypełniam ile wytworzyłam i przetworzyłam  proszę o podpowiedź pozdrawiam











Dział ten dotyczy odpadów zbieranych w celu przekazania innemu podmiotowi nie dotyczy odpadów magazynowych  przed przetworzeniem 




ok dzięki za odpowiedź  czyli nie wypełniam jak kupuje odpad do przetworzenia ?
F4odpowiedz

Gość Iwona 2

16 marzec 2021 o 13:29


ok dzięki za odpowiedź czyli nie wypełniam działu zbierane odpadów,  jak kupuje odpad do przetworzenia ?

F4odpowiedz

Gość

17 marzec 2021 o 11:29

Witam, czy możecie napisać
Jaki proces przetwarzania odpadów R/D przy olejach   jadalnych kod 200125 w gastronomii?

F4odpowiedz

Gość

18 marzec 2021 o 08:08

Pytanie odbiegające od tematu, 
czy w Systemie BDO pojawia Wam się na ikonce wiadomości powiadomienie o nowej wiadomości - ja mam aktualnie ich 8, a w środku nic nowego. 
Zgłaszałam to przez formularz kontaktowy do działu technicznego i podobno problem jest im znany, tylko od tygodnia nic w tej sprawie nie jest zrobione.
Zastanawia mnie czy te wiadomości rzeczywiście przyszły czy tylko system szwankuje i wiadomości tak na prawdę nie ma.
Ciekawe co w przypadku gdyby to było np. wezwanie do uzupełnienia sprawozdania w terminie 7 dni.

F4odpowiedz

Gość

18 marzec 2021 o 10:09

napisał:

Pytanie odbiegające od tematu, 
czy w Systemie BDO pojawia Wam się na ikonce wiadomości powiadomienie o nowej wiadomości - ja mam aktualnie ich 8, a w środku nic nowego. 
Zgłaszałam to przez formularz kontaktowy do działu technicznego i podobno problem jest im znany, tylko od tygodnia nic w tej sprawie nie jest zrobione.
Zastanawia mnie czy te wiadomości rzeczywiście przyszły czy tylko system szwankuje i wiadomości tak na prawdę nie ma.
Ciekawe co w przypadku gdyby to było np. wezwanie do uzupełnienia sprawozdania w terminie 7 dni.



Przykro to napisać, ale na wszystkie problemy zgłaszane na infolinii BDO, jest jedna ta sama odpowiedź, "problem jest znany i pracują nad tym". Mam wrażenie, że pracownicy tej infolinii są zaprogramowani na jedną, tą samą regułkę. Zresztą to nie ich wina, to nie Oni tworzyli ten system. Ciekawe jakby człowiek tak odpowiedział urzędnikowi np. w kwestii błędów w swoim sprawozdaniu... kara murowana jak nic. Przykre jest to, że przez źle przygotowany system cierpimy, my, zwykli ludzie.
F4odpowiedz

Gość

18 marzec 2021 o 10:35

Nie mam jeszcze sprawdzonego sprawozdania za 2019 rok, minęło już parę dobrych miesięcy od jego złożenia i cały czas ten sam status w systemie "Złożone". Nie mam pojęcia do kiedy właściwy Urząd Marszałkowski ma czas na to aby sprawdzić Sprawozdanie za 2019 rok i zmienić jego status?. Do właściwego UM nie mogę dodzwonić się, nikt nie odbiera tel. Domyślam się, że pewnie czekali aż złożone zostaną również Sprawozdania za 2020 rok żeby za jednym razem sprawdzić te z 2019 roku i te z 2020 roku. Jest to logiczne, bo po co robić sobie podwójną robotę, jak za jednym razem danemu podmiotowi można sprawdzić Sprawozdania z 2 lat. Czy ktoś z Państwa orientuje się co w przypadku jak sprawdzą i każą zrobić korektę do złożonego już wcześniej Sprawozdania, ile czasu ma się na jej zrobienie?. Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.

F4odpowiedz

Gość

18 marzec 2021 o 12:28

Sprawozdanie za 2019 rok zostało złożone tylko dla jednego miejsca prowadzenia działalności, mamy 2. Następnie złożono korektę. Sprawozdanie nr 1/1 ma status  skorygowane. Sprawozdanie po skorygowaniu nr 1/2 ma status do korekty, ale żadnej wiadomości co należy skorygować . Jak sprawdzić co mamy skorygować? D Urzędu Marszałkowskiego nie można się dodzwonić. Proszę poradźcie

F4odpowiedz

Gość

18 marzec 2021 o 12:40

22.03.2021 r. będą prace serwisowe w systemie BDO.

F4odpowiedz

Gość

19 marzec 2021 o 06:21

Witam
Czy także i u Was cały czas na stronie WCZYTUJE? Nie da się nic zrobić :/.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter