Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość

09 luty 2022 o 13:37

Na podstawie nowego wzoru recyklingu bierzemy również kody odpadów : 20 03 07 oraz 20 03 01 ?

F4odpowiedz

Gość

09 luty 2022 o 13:52

Czy firmy odbierające odpady (umowy z właścicielem nieruchomości)  maja  OBOWIĄZEK obliczania osiągnięty poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania?

F4odpowiedz

Gość

09 luty 2022 o 19:34

napisał:

Czy R12 wliczamy do poziomu recyklingu ?



Zasadniczo nie, chyba że  jest to przygotowanie do ponownego użycia.
F4odpowiedz

Gość

10 luty 2022 o 09:25

Czy gminy wysyłające sprawozdania jako wytwórca do marszałka musi zapłacić również za pełnomocnictwo 17 zł ?

F4odpowiedz

Gość

10 luty 2022 o 09:52

Witam,
Potrzebuje porady czy macie jakiś sposób na weryfikację złożonych sprawozdań w sytuacjach gdy tych odpadów jest kilkanaście ? drukowanie odpada i zrzuty ekranu bo sprawozdań jest dużo.
Przepisywanie na kartkę w tabele czy może do pliku excel ? Jak to można zrobić w miarę sprawnie ?

F4odpowiedz

Gość

10 luty 2022 o 10:49

Mam pytanie czy firma składająca sprawozdanie jako ODBIERAJĄCY (umowa z urzędem) składająca sprawozdanie do gminy może uzupełnić tylko dział III ?

F4odpowiedz

Gość

10 luty 2022 o 10:53

napisał:

Witam,
Potrzebuje porady czy macie jakiś sposób na weryfikację złożonych sprawozdań w sytuacjach gdy tych odpadów jest kilkanaście ? drukowanie odpada i zrzuty ekranu bo sprawozdań jest dużo.
Przepisywanie na kartkę w tabele czy może do pliku excel ? Jak to można zrobić w miarę sprawnie ?



Ja robię zrzuty ekranu, przycinam w Paint, drukuję i spinam... Jeśli kodów jest bardzo dużo drukuję tylko z działu II, resztę dopisuję
F4odpowiedz

Gość

10 luty 2022 o 11:18

napisał:

Witam,
Potrzebuje porady czy macie jakiś sposób na weryfikację złożonych sprawozdań w sytuacjach gdy tych odpadów jest kilkanaście ? drukowanie odpada i zrzuty ekranu bo sprawozdań jest dużo.
Przepisywanie na kartkę w tabele czy może do pliku excel ? Jak to można zrobić w miarę sprawnie ?



Ja robie to w pliku excel
F4odpowiedz

Gość

10 luty 2022 o 12:59

1. Czy w dziale III A powinny się znaleźć takie kody jak : 15 01 10*; 16 01 03; 17 05 04; 20 01 39; 20 01 02  ?? W materiałach ze szkolenia nie było tych odpadów więć zastanawiam się co z nimi.

2. Po zsumowaniu jednego kodu odpadu z działu III A mam większą masę niż w dziale II. Wydaje mi się, że masy powinny być takie same czy możliwe jest że firma podał w tym dziale III A dodatkowo coś z magazynu z poprzedniego roku ?

F4odpowiedz

agnieszka

Liczba postów: 710

Od: 19.03.2017

10 luty 2022 o 13:08

napisał:

Witam,
Potrzebuje porady czy macie jakiś sposób na weryfikację złożonych sprawozdań w sytuacjach gdy tych odpadów jest kilkanaście ? drukowanie odpada i zrzuty ekranu bo sprawozdań jest dużo.
Przepisywanie na kartkę w tabele czy może do pliku excel ? Jak to można zrobić w miarę sprawnie ?


Może warto rozpatrzyć zakup programu do ewidencji ,która jest połączona z BDO ? Mam od kilku lat program Eko-soft jest naprawdę super i osobiście polecam. Jeżeli mamy tych kodów/odpadów dużo ,to taki program się sprawdzi.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter