Baner eko soft 2023 bdo

Sprawozdania za lata 2019-2023 w BDO

Założony przez Ochronasrodowiska-PZOM 30 grudzień 2019 o 10:55

Gość -1983

25 styczeń 2021 o 13:47

Pytanie z innej beczki, a co ze sprawozdaniami do GUS'u - M-09
Sprawozdanie o wywozie i przetwarzaniu odpadów komunalnych
oraz G-06
Sprawozdanie o odpadach
nadających się do recyklingu ? Na ich stronie nie ma tych formularzy do pobrania.

F4odpowiedz

Gość

25 styczeń 2021 o 17:02

Gość napisał:



Dzień dobry,



mam przekazane na KPOK odpady budowlane z gminy x, innych odpadów z tej gminy nie odebrałam,  czy powinnam złożyć sprawozdanie do gminy z tych odpadów ?






Tak

F4odpowiedz

Gość

25 styczeń 2021 o 17:05

Gość napisał:



Witam,




Gmina remontuje budynek po starej szkole. Na strychu budynku natrafiono na odpady chemiczne 70 kg (kod 16 06 06). Aby przekazać je firmie, Gmina w systemie BDO utworzyła nowe miejsce prowadzenia działalności. Odpady przekazano firmie zewnętrznej na co mamy KPO z potwierdzonym transportem.Czy sporządza się z tych odpadów jakieś sprawozdanie?? Czy jeśli nie to czy mogę już zamknąć w BDO to miejsce??




Trzeba się złożyć  sprawozdanie o wytwarzaniu i gospodarowaniu odpadami

F4odpowiedz

Gość

26 styczeń 2021 o 07:17

Gość -1983 napisał:

Pytanie z innej beczki, a co ze sprawozdaniami do GUS'u - M-09

Sprawozdanie o wywozie i przetwarzaniu odpadów komunalnych

oraz G-06

Sprawozdanie o odpadach

nadających się do recyklingu ? Na ich stronie nie ma tych formularzy do pobrania.


M-09 będzie dostępne od 8.02, a G-06 od 1.02
F4odpowiedz

Gość

26 styczeń 2021 o 08:32

Gość napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie sprawozdania komunalnego, jako podmiot zbierający odpady komunalne ( skup złomu) w ubiegłych lata składaliśmy sprawozdanie w który były uwzględnione odpady  z grupy 15 oraz 20, a podobno w tym roku w sprawozdaniu mają być zwarte również odpady z grupy 17 oraz 16. Czy ma ktoś może jakieś informacje na ten temat,będę wdzięczna z podpowiedź.  

Bardzo dobre pytanie, pomoże ktoś?

F4odpowiedz

Gość

26 styczeń 2021 o 09:59

Gość napisał:


Gość napisał:


Witam, mam pytanie odnośnie sprawozdania komunalnego, jako podmiot zbierający odpady komunalne ( skup złomu) w ubiegłych lata składaliśmy sprawozdanie w który były uwzględnione odpady  z grupy 15 oraz 20, a podobno w tym roku w sprawozdaniu mają być zwarte również odpady z grupy 17 oraz 16. Czy ma ktoś może jakieś informacje na ten temat,będę wdzięczna z podpowiedź.  

Bardzo dobre pytanie, pomoże ktoś?



Dołączam się do pytania
F4odpowiedz

Gość

26 styczeń 2021 o 10:07

Witam, od 2020 jesteśmy Stacją Przeładunkową , w sprawozdaniu komunalnym w dziale VI (Informacja od odpadach komunalnych przygotowanych do ponownego użycia, poddanych recyklingowi i innym procesom odzysku) skąd wziąć dane o osiągniętym poziomie recyklingu ?





F4odpowiedz

Gość

26 styczeń 2021 o 11:14

A ja mam takie pytanie: Przez cały rok 2020 dwie firmy wystawiały KPO na 150102 i obie te firmy są z jednej gminy. I nie wiem jak to ugryźć. Mamy pozwolenie na zbieranie odpadów w ramach PSZOKu i nie wiem czy wpisać tą ilość jako stan na początek tego roku? Bo wszystkie odpady poszły do przekazania na KPOK...

F4odpowiedz

Gość

26 styczeń 2021 o 12:23

Gość napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie sprawozdania komunalnego, jako podmiot zbierający odpady komunalne ( skup złomu) w ubiegłych lata składaliśmy sprawozdanie w który były uwzględnione odpady  z grupy 15 oraz 20, a podobno w tym roku w sprawozdaniu mają być zwarte również odpady z grupy 17 oraz 16. Czy ma ktoś może jakieś informacje na ten temat,będę wdzięczna z podpowiedź.  


Witam, ja tez prowadzę skup złomu i w sprawozdaniu komunalnym uwzględniam odpady o kodach 15, 16, 17 i 20 ( info z urzędu) - tak robiłam od 2 lat. 
F4odpowiedz

Gość

26 styczeń 2021 o 14:01

Gość napisał:


Gość napisał:


Witam, mam pytanie odnośnie sprawozdania komunalnego, jako podmiot zbierający odpady komunalne ( skup złomu) w ubiegłych lata składaliśmy sprawozdanie w który były uwzględnione odpady  z grupy 15 oraz 20, a podobno w tym roku w sprawozdaniu mają być zwarte również odpady z grupy 17 oraz 16. Czy ma ktoś może jakieś informacje na ten temat,będę wdzięczna z podpowiedź.  



Witam, ja tez prowadzę skup złomu i w sprawozdaniu komunalnym uwzględniam odpady o kodach 15, 16, 17 i 20 ( info z urzędu) - tak robiłam od 2 lat. 
Ja jeszcze kiedyś dostałem info na innym forum, że podaje się tylko ilości zebrane od osób fizycznych.

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter