Baner eko soft 2023 bdo

Wniosek aktualizacyjny w BDO

Założony przez eNeN 21 styczeń 2020 o 14:09

Gość

24 luty 2020 o 12:29

Gość napisał:



Witam,

Jeśłi chciałabym dodać nowe kody odpadów jakie bedę wytwarzała. Czy wniosek aktualizacyjny jest potrzeby? próbowałam wysatwiać wniosek ale tam nigdzie nie ma informacji o kodach...Czy mieliście taką sytaucję?





Tak, jeśli powstały odpady o nowym kodzie, które nie zostały wcześniej zgłoszone to potrzeba je (kody) dopisać. W dziale XII wprowadza się jako wytwórca odpadów nowe kody odpadów.
F4odpowiedz

Gość

27 luty 2020 o 09:13

Witam, chcę utworzyć nowy wniosek aktualizacyjny ale poprzedni jeszcze nie jest rozpatrzony. W systemie wyskakuje błąd że poprzedni wniosek nie został rozpatrzony i nie można utworzyć nowego. Co w takiej sytuacji, jeśli minie te 30 dni? 

F4odpowiedz

Gość

27 luty 2020 o 09:42

Gość napisał:

Witam, chcę utworzyć nowy wniosek aktualizacyjny ale poprzedni jeszcze nie jest rozpatrzony. W systemie wyskakuje błąd że poprzedni wniosek nie został rozpatrzony i nie można utworzyć nowego. Co w takiej sytuacji, jeśli minie te 30 dni? 


Witam, nic nie można zrobić. Mam tak samo. Trzeba czekać, aż rozpatrzą pierwszy wniosek, mimo że minęło już te 30 dni ....
F4odpowiedz

Gość

27 luty 2020 o 10:53

Witam, dodałam nowe miejsce prowadzenia działalności i chce wypełnić wniosek aktualizacyjny. Jakie działy mam wypełnić ? Znów wszystkie? Gdzie wpisać to nowe MPD???
Proszę o odpowiedź

F4odpowiedz

Gość

27 luty 2020 o 11:30

Gość napisał:


Gość napisał:


Witam, chcę utworzyć nowy wniosek aktualizacyjny ale poprzedni jeszcze nie jest rozpatrzony. W systemie wyskakuje błąd że poprzedni wniosek nie został rozpatrzony i nie można utworzyć nowego. Co w takiej sytuacji, jeśli minie te 30 dni? 



Witam, nic nie można zrobić. Mam tak samo. Trzeba czekać, aż rozpatrzą pierwszy wniosek, mimo że minęło już te 30 dni ....

Dzwonić do Urzędu Marszałkowskiego z prośbą o przyspieszenie. Większość z urzędów rozpatruje jeszcze wnioski z grudnia.
F4odpowiedz

Gość

27 luty 2020 o 12:05

Gość napisał:

Witam, chcę utworzyć nowy wniosek aktualizacyjny ale poprzedni jeszcze nie jest rozpatrzony. W systemie wyskakuje błąd że poprzedni wniosek nie został rozpatrzony i nie można utworzyć nowego. Co w takiej sytuacji, jeśli minie te 30 dni? 

Miałam taką samą sytuację, dzwoniłam do Urzędu Marszałkowskiego, tam pani kierownik odrzuciła mi ten poprzednio złożony wniosek, naniosłam korektę i znów przesłałam.
F4odpowiedz

Gość

27 luty 2020 o 12:50

Witam,

Czy wie ktoś może jaka jest opłata za zmianę decyzji na zbieranie według nowych przepisów?

F4odpowiedz

Gość

27 luty 2020 o 13:16

Witam, dodałam nowe miejsce prowadzenia działalności i chce wypełnić wniosek aktualizacyjny. Jakie działy mam wypełnić ? Znów wszystkie? Gdzie wpisać to nowe MPD???
Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

F4odpowiedz

Gość

27 luty 2020 o 19:56

Moim zdaniem zmiana decyzji na zbieranie jest wydawana w trybie szczególnym a więc bez opłaty skarbowej

F4odpowiedz

Gość

28 luty 2020 o 09:32

Podlega opłacie skarbowej. I to na każdą decyzję.
U nas około 300,-

F4odpowiedz
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta

Newsletter