Baner eko soft 2023 bdo

Forum

EMISJA DO POWIETRZA
TematAutorWyświetleniaOstatni postOdpowiedzi

Raport do KOBiZE dot. klimatyzacji w budynku

GOŚĆ10748Urzędnik666
9 miesięcy
14

Raport KOBIZE?

GOŚĆ101230Gość
10 miesięcy
235

samochodow z silnikami EURO 6

Gość2309Gość
ponad rok
6

Klimatyzacja w aucie firmowym - opłaty za emisję

Tom2629Gość
ponad rok
3

Wskaźniki emisji ze spawania

srodowiskoug1567Admin
ponad rok
3

Pozwolenie / Zgłoszenie

Maja12288Gość
prawie 2 lata
31

Zbiornik Ad Blue 2500l

DonDavid92964DonDavid92
prawie 2 lata
1

pomiary emisji a opłaty

Tom50Tom
około 2 lata
1

LZO u fryzjera

EK3719Gość
ponad 2 lata
8

Emisja z przepalania złomu

Urszula77Urszula
ponad 2 lata
1

Wniosek o nowe pozwolenie a raport w Kobize

nowyuzytkownik774nowyuzytkownik
ponad 2 lata
1

czynnik chłodniczy

justynas12751Gość
ponad 2 lata
33

obliczanie śladu węglowego

danuta83danuta
ponad 2 lata
1

MIX BUTLI 11 KG NA LITRY

Gość79815Gość
około 3 lata
26

Wyliczenie wielkości emisji do powietrza w kg

Katarzyna.Ada.804Katarzyna.Ada.
około 3 lata
1

Centralny rejestr operatorów (CRO)

justynas4102Gość
ponad 3 lata
6

Jak rozpbić pyły w wykazie opłat?

Szymon4154Gość
ponad 3 lata
7

Emisja z dygestoriów a sprawozdanie opłatkowe

Paula911901Gość
prawie 4 lata
2

Zbiornik Adblue, a zgłoszenie do urzędu

ansi883719Kathia
ponad 4 lata
5

SPRAWOZDANIE C.O. I PALIWO

GOŚĆ4681Gość
ponad 4 lata
11

Newsletter