Baner eko soft 2023 bdo

Forum

EMISJA DO POWIETRZA
TematAutorWyświetleniaOstatni postOdpowiedzi

opłata za emisję cyklonu ,tzw. wyciąg trocin

tartak2331Gość
ponad 5 lat
3

Emisja z malowania

Aneta330Aneta
prawie 6 lat
1

Konieczność potwierdzania terminowego złożenia sprawozdania

Ravic1163Admin
prawie 6 lat
2

Przedmuchiwanie azotem - czy wymaga pozwolenia/zgłoszenia?

Kamila H.142Kamila H.
około 6 lat
1

Wynajem lokali - KOBIZE

środo20192021Gość
około 6 lat
2

Czas pracy emitora

GOŚĆ2294Gość
około 6 lat
4

CZY KTOŚ WIE !pozwolenie na wprowadzenie gazów i pyłów do powietrza

GOŚĆ2808Gość
ponad 6 lat
10

Emisja z spawania

Marzena015342Gość
około 6 lat
2

Róznice w rodzajach substancji do KOBIZE a wykazie do opłat

Szymon3296Gość
około 6 lat
11

raport kobize dla małych podmiotów

GOŚĆ25582Gość
około 6 lat
53

wskaźniki z kart charakterystyki

Szymon1267Gość
około 6 lat
4

Normy EURO w KOBiZE

KlaudiaKlim1458Gość
około 6 lat
2

opłaty środowiskowe- składowanie odpaów

Sequenceee873Gość
ponad 6 lat
2

klimatyzacja w KOBIZE

GOŚĆ2478Gość
ponad 6 lat
4

Samochody w KOBiZE

GOŚĆ29146Gość
ponad 6 lat
56

Sadza - kotły

raphaelm2941Gość
prawie 7 lat
3

klimatyzacja a opłaty za korzystanie ze srodowiska, kobize

Gość1617Gość
ponad 7 lat
6

Zmiana pozwolenia??

Gość680Gość
około 8 lat
5

emisja CO2

Gość1031Gość
około 8 lat
1

JAKĄ OPŁATĘ ŚRODOWISKOWĄ WNIEŚĆ?

Gość644Gość
około 8 lat
3

Newsletter